روابط عمومی: 09198375085

samakeshragh@gmail.com

سراسر

تهران

شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 16 الی 20سمعک زیمنس مدل Aquaris


سمعک زیمنس مدل Aquaris
مشخصات سمعک زیمنس مدل Aquaris
با دور نگه داشتن عناصر طبیعی تنها صدا را بشنویید.
مهم نیست که در زندگی خود سرگرم چه کاری هستید مهم اینست که شما می خواهید از تک تک دقایق زندگیتان لذت ببرید. هم اکنون می توانید. میزان فعالیت و سبک زندگی شما اهمیت چندانی ندارد.  سمعک Aquaris سمعکی ضد شوک، غیر قابل نفوذ در برابر ورود آب ، گرد و غبار، عرق و رطوبت است.
سمعک Aquaris کیفیت صدایی بی همتا را برای شما به ارمغان می آورد. چه هنگامی که سرگرم باغبانی هستید و چه هنگامی که مشغول ورزش در باشگاه هستید حتی وقت ساختن خانه شنی در ساحل، سمعک Aquaris همواره با شما خواهد بود.

از غوطه خوردن در صدا لذت ببرید:
_ بدنه بسیار مقاوم
– گواهی ۶۸ IP : کاملا ضد آب جهت غوطه ور شدن در آب و کاملا مقاوم در برابر خاک برای کیفیت صدایی غیر قابل انعطاف و ایمنی بالا
– سطح نرم برای قرار گیری راحت بر پشت گوش بدون اثر لغزندگی
– قابل اتصال به گیره ورزشی جهت افزایش ایمنی به هنگامی که مشغول فعالیت های ورزشی هستید

چرا انتخاب ما


مشاوره و تست شنوایی رایگان سمعک

متخصصین کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک اشراق برای اشخاصی که قصد خرید سمعک را دارند مشاره و تست شنوایی رایگان در نظر می گیرد شما برای دریافت مشاوره کافیست با شماره مطب تماس حاصل فرمائید پاسخوگی سوالات شما خواهیم بود.


طرف قرارداد با بیمه ها

کلینیک سمعک اشراق طرف قرارداد با بانک سپه ، صادرات، تجارت و ...می باشد.همچنین برای بیمه شدگان کلیه بیمه ها مدارک لازم جهت اخذ تعرفه بیمه سمعک را ارائه می دهد.


ارائه خدمات در منزل و تست سمعک

این کلینیک همچنین کلیه خدمات خود را جهت رفاه حال سالمندان کم توان در منزل ارائه می دهد و همچنین برای افرادی که در انتخاب نوع سمعک تردید دارند تست سمعک به مدت یک هفته انجام می گیرد.


دوسال باطری رایگان

یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق، اهدای دوسال باطری رایگان به خریداران سمعک از این کلینیک می باشد.

سمعک چیست؟

خدمات سمعک اشراق سمعک اشراق بهترین در شرق تهران

سمعک(hearing aid) قطعه الکترنیکی کوچکی است که به فرد کم شنوا کمک می کند که صدا ها را بهتر بشنود و بتواند ارتباط بهتری با دیگران برقرار کند.

سمعک صداهایی که وارد گوش می شود را پردازش کرده و سپس صدای مناسب و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می کند.تکنولوژی سمعک به گونه ای است که علاوه بر افزایش میزان صدا باعث افزایش کیفیت صدا نیز می گردد و فرد صداها را واضح تر می شنود و همچنین صداهای مزاحم محیط را کم می کند.

انواع سمعک از نظر شکل: سمعک پشت گوشی سمعک داخل گوشی انواع سمعک از نظر تکنولوژی: آنالوگ دیجیتال هوشمند هوشمند وایرلس حالا اینجا برندهای سمعک بیاد.

ادامه مطلب

مقالات

سکته گوش!
آشنایی با افت شنوایی
چگونه عمر سمعک را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر باتری سمعک را افزایش دهیم؟
پیرگوشی
توسعه سیستم شنوایی در کودکان