روابط عمومی: 09198375085

samakeshragh@gmail.com

سراسر

تهران

شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 16 الی 20سمعک زیمنس مدل Ace

سمعک زیمنس مدل Ace
مشخصات سمعک زیمنس مدل Ace
هم اکنون پنهان تر از همیشه به عنوان کوچک ترین سمعک رسیور داخل گوشی سمعک Ace بسیار کوچک است ضمن اینکه تجربه شنوایی فوق العاده ای را به ارمغان می آورد.
بنابراین شما می توانید از هر لحظه با اعتماد به نفس کامل لذت ببرید. سمعک Ace به طور پنهان در پشت گوش های شما قرار می گیرد و کیفیت صدایی مطلوب و طبیعی ارایه می دهد به طوری که شما وجود سمعک بر روی گوش های خود را فراموش می کنید.
همچنین شما می توانید با نصب برنامه touchControl بر روی تلفن هوشمند خود تنظیمات سمعک خود را تغییر دهید. آنچه که شبیه به ارسال پیامک به نظر می آید در واقع تنظیمات سمعک شماست!
بنابراین در هر کجا که هستید و به هر کاری که مشغول هستید, سمعک Ace امکان لذت بردن از صدای زندگی را برای شما فراهم می کند.

ویژگی های سمعک ایس :
– طراحی فوق العاده کوچک
– گزینه انتخابی ریموت کنترل از طریق برنامه touchControl بر روی تلفن همراه
– امکان کنترل وزوز گوش
– پیشرفته ترین فناوری BestSound Technology
– میکروفن جهت دار به منظور تمرکز بر گفتار
– دکمه فشاری جهت تنظیمات سمعک به صورت دستی

چرا انتخاب ما


مشاوره و تست شنوایی رایگان سمعک

متخصصین کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک اشراق برای اشخاصی که قصد خرید سمعک را دارند مشاره و تست شنوایی رایگان در نظر می گیرد شما برای دریافت مشاوره کافیست با شماره مطب تماس حاصل فرمائید پاسخوگی سوالات شما خواهیم بود.


طرف قرارداد با بیمه ها

کلینیک سمعک اشراق طرف قرارداد با بانک سپه ، صادرات، تجارت و ...می باشد.همچنین برای بیمه شدگان کلیه بیمه ها مدارک لازم جهت اخذ تعرفه بیمه سمعک را ارائه می دهد.


ارائه خدمات در منزل و تست سمعک

این کلینیک همچنین کلیه خدمات خود را جهت رفاه حال سالمندان کم توان در منزل ارائه می دهد و همچنین برای افرادی که در انتخاب نوع سمعک تردید دارند تست سمعک به مدت یک هفته انجام می گیرد.


دوسال باطری رایگان

یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق، اهدای دوسال باطری رایگان به خریداران سمعک از این کلینیک می باشد.

سمعک چیست؟

خدمات سمعک اشراق سمعک اشراق بهترین در شرق تهران

سمعک(hearing aid) قطعه الکترنیکی کوچکی است که به فرد کم شنوا کمک می کند که صدا ها را بهتر بشنود و بتواند ارتباط بهتری با دیگران برقرار کند.

سمعک صداهایی که وارد گوش می شود را پردازش کرده و سپس صدای مناسب و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می کند.تکنولوژی سمعک به گونه ای است که علاوه بر افزایش میزان صدا باعث افزایش کیفیت صدا نیز می گردد و فرد صداها را واضح تر می شنود و همچنین صداهای مزاحم محیط را کم می کند.

انواع سمعک از نظر شکل: سمعک پشت گوشی سمعک داخل گوشی انواع سمعک از نظر تکنولوژی: آنالوگ دیجیتال هوشمند هوشمند وایرلس حالا اینجا برندهای سمعک بیاد.

ادامه مطلب

مقالات

سکته گوش!
آشنایی با افت شنوایی
چگونه عمر سمعک را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر باتری سمعک را افزایش دهیم؟
پیرگوشی
توسعه سیستم شنوایی در کودکان