روابط عمومی: 09198375085

samakeshragh@gmail.com

سراسر

تهران

شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 16 الی 20سمعک سونیک مدل charm

سمعک سونیک مدل charm 
شنوایی بی نظیر با انتخابی ایده آل
charm سمعکی دوست داشتنی با طراحی ساده و زیبا می باشد که هیچ کاربری نمیتواند در برابر آن مقاومت نماید. سمعک charm بدون گمراه نمودن شما در عین سادگی، تمامی نیازهای شما مانند صدای طبیعی و غنی با وضوح و کیفیت بالا و فن آوری های نوین مانند حذف نویز، عملکرد هوشمندانه و اتصال بی سیم را برایتان فراهم می نماید و شما در عین سادگی و خالصی تجربه ای دوست داشتنی و بی نظیر از شنوایی هوشمندانه دیجیتال را تجربه می نمایید.
ما به دنبال تحقق بخشیدن به دنیایی هستیم که در آن همه افراد
می توانند از شنیدن صداهای روزمره زندگی لذت ببرند.

مجموعه ای متنوع از اندازه و رنگ
سمعک Charm با مدل های متنوع و رنگارنگ خود پاسخگوی انواع شیوه های زندگی و نیازهای شنوایی می باشد.
شما میتوانید با مشاوره و راهنمایی شنوایی شناس خود مناسب ترین مدل سمعک Charm  را متناسب با نوع و میزان کاهش شنوایی و شرایط کاری، محیطی خود انتخاب کرد.

مجموعه ای کامل از تجهیزات جانبی بی نظیر برای ارتباطی آسان و ساده
سمعک charm با تکیه بر تجهیزات جانبی پیشرفته با کاربری آسان خود به راحتی ارتباط شما را با دنیای مدرن امروز برقرار می نماید. شما میتوانید با استفاده از فن آوری سازگار بلوتوث موجود در سمعک Charm60 و به کار  بردن وسایل جانبی انتخابی به دستگاه های ارتباطی مانند تلفن همراه، تلویزیون، پخش کننده موسیقی و دیگر منابع صوتی خارجی متصل شده و از امکانات دنیای دیجیتال بهرمند شوید.

SoundGate: با استفاده از این وسیله بی سیم، سمعک Charm به دستگاه های مجهز به بلوتوث، همچون: تلفن همراه، پخش کننده موسیقی، رایانه و... متصل می شود.

Tv Adapter: با این وسیله جانبی صدای تلویزیون بصورت بی سیم توسط SoundGate به سمعک های شما منتقل و شما صدای تلویزیون را مستقیما از طریق سمعک خود بدون صداهای پس زمینه و اضافی می شنوید.

Phone Adapter: با این وسیله امکان پاسخ گویی به تماس های تلفن ثابت را از طریق سمعک خود دارید.

Remote Control: با این وسیله شما می توانید شدت صدا و برنامه های سمعک خود را بصورت بی سیم تغییر دهید.

 لذت شنیدن بی دغدغه
سمعک Charm با استفاده از فن آوری های برجسته و نوین خود همواره پاسخگوی چالش های روزمره زندگی افراد کم شنوا به بهترین شیوه ممکن می باشد. 

تاکید بر وضوح گفتار
فن آوری پردازش متغییر گفتار، جزئیات ظریف گفتاری موجود در صداهای آهسته یا بلند در محاورات روزمره را حفظ می نماید. حفظ این جزئیات ظریف کمک می کند تا شما علاوه بر درک کوچکترین کلمات در گفتگوهای روزانه خود همواره اصوات را با شفافیت و ضوح بالایی بشنوید. در این فن آوری پیشرفته دریافت و پردازش صداهای گفتاری در الویت قرار دارند و این موضوع باعث برقراری ارتباط راحت تر و لذت بخش تر شما با اطرافیانتان می شود.

فن آوری های حذف نویز (صداهای ناخواسته)
سمعک Charm به طور هم زمان از چندین سیستم شناسایی، مدیریت و مهار نویز (صداهای ناخواسته) استفاده می نماید.

فن آوری افزایش وضوح گفتار-کاهش نویز
با جدا کردن گفتار از صداهای اضافی محیط اطراف، مکالمات روزمره را واضح و شفاف می سازد.


فن آوری کاهش نویز آرام
صداهای آزاردهنده با شدت پایین مانند: صداهای کولر، یخچال و... را کاهش می دهد.

فن آوری میکروفن های جهت دار
با کاهش اصوات ناخواسته محیط تمرکز شنیداری شما را به حداکثر رسانده و در نتیجه شما به راحتی می توانید با محیط اطراف خود در ارتباط باشید.

رهایی از سوت اضافی سمعک (فیدبک)
فن آوری حذف فیدبک تطبیقی، فیدبک را پیش از شروع شدن سریعا شناسایی و حذف می نماید. سمعک Charm کلیه علایم فیدبک سمعک را حتی پیش از اینکه شنید شوند بصورت خودکار حذف و صداهایی شفاف بدون جیغ و سوت اضافی ارئه می نماید.

Sonic صدای خوش زندگی است

چرا انتخاب ما


مشاوره و تست شنوایی رایگان سمعک

متخصصین کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک اشراق برای اشخاصی که قصد خرید سمعک را دارند مشاره و تست شنوایی رایگان در نظر می گیرد شما برای دریافت مشاوره کافیست با شماره مطب تماس حاصل فرمائید پاسخوگی سوالات شما خواهیم بود.


طرف قرارداد با بیمه ها

کلینیک سمعک اشراق طرف قرارداد با بانک سپه ، صادرات، تجارت و ...می باشد.همچنین برای بیمه شدگان کلیه بیمه ها مدارک لازم جهت اخذ تعرفه بیمه سمعک را ارائه می دهد.


ارائه خدمات در منزل و تست سمعک

این کلینیک همچنین کلیه خدمات خود را جهت رفاه حال سالمندان کم توان در منزل ارائه می دهد و همچنین برای افرادی که در انتخاب نوع سمعک تردید دارند تست سمعک به مدت یک هفته انجام می گیرد.


دوسال باطری رایگان

یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق، اهدای دوسال باطری رایگان به خریداران سمعک از این کلینیک می باشد.

سمعک چیست؟

خدمات سمعک اشراق سمعک اشراق بهترین در شرق تهران

سمعک(hearing aid) قطعه الکترنیکی کوچکی است که به فرد کم شنوا کمک می کند که صدا ها را بهتر بشنود و بتواند ارتباط بهتری با دیگران برقرار کند.

سمعک صداهایی که وارد گوش می شود را پردازش کرده و سپس صدای مناسب و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می کند.تکنولوژی سمعک به گونه ای است که علاوه بر افزایش میزان صدا باعث افزایش کیفیت صدا نیز می گردد و فرد صداها را واضح تر می شنود و همچنین صداهای مزاحم محیط را کم می کند.

انواع سمعک از نظر شکل: سمعک پشت گوشی سمعک داخل گوشی انواع سمعک از نظر تکنولوژی: آنالوگ دیجیتال هوشمند هوشمند وایرلس حالا اینجا برندهای سمعک بیاد.

ادامه مطلب

مقالات

سکته گوش!
آشنایی با افت شنوایی
چگونه عمر سمعک را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر باتری سمعک را افزایش دهیم؟
پیرگوشی
توسعه سیستم شنوایی در کودکان