روابط عمومی: 09198375085

samakeshragh@gmail.com

سراسر

تهران

شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 16 الی 20سمعک سونیک مدل Pep

سمعک سونیک مدل Pep 
پیش به سوی زندگی پر از هیجان و خلاقیت با سمعک Pep 

سمعک Pep صداهای از دست رفته روزمره را به زندگی شما باز می گرداند. این سمعک در عین مجهز بودن به جدبدتربن فن آوری های شنوایی و طراحی به روز و زیبا دارای کاربردی ساده و راحت می باشد.
سمعک Pep آخرین و به روزترین فن آوری های دیجیتالی علوم شنوایی را با قیمتی منطقی و کاربری آسان در اختیارتان قرار می دهد. از مزیت های این سمعک می توان به افزایش وضوح، شفافیت صدا و راحتی شنیداری در محیط های شلوغ و نویزی اشاره نمود. سمعک Pep راه حلی ایده آل برای برداشتن گامی بزرگ به سمت شنوایی بهتر است.

سمعک Pep چیست؟
وقتی که زندگی در نظرتان کامل است، احساسی سرشار از انرژی و شادی وجودتان را در بر می گیرد و دنیا را در دستان خود تصور می کنید. این تصویر زیبا با Pep به حقیقت می پیوندد.
ما به دنبال تحقق بخشیدن به دنیایی هستیم که در آن همه افراد میتوانند از شنیدن صداهای روزمره زندگی لذت ببرند. Sonic صدای خوش زندگی است.

با سمعک  Pep تجربه های جدید و فراموش نشدنی به زندگیتان وارد نمایید.
با سمعک Pep اولین گام به سمت شنوایی بهتر برداشته و مطمئن باشید که هیچ صدایی را از دست نخواهید داد.
Pep سمعکی مدرن با طراحی منحصر به فرد  برای پوشش زندگی پویا، سیال و در جریان حرکت شما می باشد. این سمعک مجموعه ای از جدیترین فن آوری های روز دنیا را برای ایجاد صدایی با کیفیت عالی و با قیمتی مقرون به صرفه در اختیار شما قرار می دهد.
شما با انتخاب سمعک Pep ساده تر از آنچه که می پندارید به صداهای زنده پیرامونتان دسترسی و تمام لحظات زیبا زندگی را از آن خود خواهید کرد.

تنوع و مدل های مختلف سمعک Pep پاسخگوی واقعی انواع نیازهای افراد کم شنوا
سمعک Pep در مدل های متنوع داخل گوشی و پشت گوشی با قابلیت استفاده از هوک معمولی یا تین تیوپ با رنگ های زیبا با قابلیت پوشش انواع کم شنوایی از خفیف تا شدید در دسترس همگان قرار دارد. با توجه به طراحی مدرن و کاربردی  آسان این سمعک تمامی اقشار سنی اعم از کودک، نوجوان، میانسال و مسن امکان استفاده از مدل های مختلف سمعک Pep را با توجه به نوع و میزان کم شنوایی و بر اساس مشاوره و تجویز شنوایی شناس دارند.

اولین گام خود را با سمعک Pep بردارید
سمعک Pep راه حلی بی نظیر برای رفع مشکل کم شنوایی شما با استفاده از آخرین فن آوری های دیجیتالی به منظور ارایه بهترین  وضوح گفتار و راحتی شنیداری در زندگی روزمره شما می باشد. پاره ای از فن آوری های دیجیتالی این سمعک به شرح ذیل می باشند:

-فن آوری مدیریت نویز  
این فن آوری با تمرکز بر صداهای سیستم پردازش متغییر گفتار، جزئیات ظریف گفتاری و افزایش آن ها در محیط های شلوغ و نویزی و حذف صداهای اضافی و مزاحم راحتی و افزایش درک شنیداری را برایتان به ارمغان آورده و مکالمات روزمره را برایتان راحت و لذت بخش می نماید. 
 
-فن آوری پردازش متغییر گفتار
گفتاری موجود در صداهای بلنذ و کوتاه مخاطبانتان را حفظ و باعـث افزایش درک گفتار شما در شنیدن صدای عزیزان، اطرافیان و مخاطبانتان می شود.

چرا انتخاب ما


مشاوره و تست شنوایی رایگان سمعک

متخصصین کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک اشراق برای اشخاصی که قصد خرید سمعک را دارند مشاره و تست شنوایی رایگان در نظر می گیرد شما برای دریافت مشاوره کافیست با شماره مطب تماس حاصل فرمائید پاسخوگی سوالات شما خواهیم بود.


طرف قرارداد با بیمه ها

کلینیک سمعک اشراق طرف قرارداد با بانک سپه ، صادرات، تجارت و ...می باشد.همچنین برای بیمه شدگان کلیه بیمه ها مدارک لازم جهت اخذ تعرفه بیمه سمعک را ارائه می دهد.


ارائه خدمات در منزل و تست سمعک

این کلینیک همچنین کلیه خدمات خود را جهت رفاه حال سالمندان کم توان در منزل ارائه می دهد و همچنین برای افرادی که در انتخاب نوع سمعک تردید دارند تست سمعک به مدت یک هفته انجام می گیرد.


دوسال باطری رایگان

یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق، اهدای دوسال باطری رایگان به خریداران سمعک از این کلینیک می باشد.

سمعک چیست؟

خدمات سمعک اشراق سمعک اشراق بهترین در شرق تهران

سمعک(hearing aid) قطعه الکترنیکی کوچکی است که به فرد کم شنوا کمک می کند که صدا ها را بهتر بشنود و بتواند ارتباط بهتری با دیگران برقرار کند.

سمعک صداهایی که وارد گوش می شود را پردازش کرده و سپس صدای مناسب و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می کند.تکنولوژی سمعک به گونه ای است که علاوه بر افزایش میزان صدا باعث افزایش کیفیت صدا نیز می گردد و فرد صداها را واضح تر می شنود و همچنین صداهای مزاحم محیط را کم می کند.

انواع سمعک از نظر شکل: سمعک پشت گوشی سمعک داخل گوشی انواع سمعک از نظر تکنولوژی: آنالوگ دیجیتال هوشمند هوشمند وایرلس حالا اینجا برندهای سمعک بیاد.

ادامه مطلب

مقالات

سکته گوش!
آشنایی با افت شنوایی
چگونه عمر سمعک را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر باتری سمعک را افزایش دهیم؟
پیرگوشی
توسعه سیستم شنوایی در کودکان