روابط عمومی: 09198375085

samakeshragh@gmail.com

سراسر

تهران

شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 16 الی 20سمعک اتیکن مدل Opn

سمعک اتیکن مدل Opn
نقد و بررسی سمعک Oticon Opn 
سمعک Oticon Opn شاید ادامه ای از سمعک سینکروی اتیکن باشد. تجربه ای موفق از بکار گیری هوش مصنوعی در تولید سمعکهای نسل 5. اتیکن را شاید اما بتوان پیشرو در بکار گیری تکنولوژیها معرفی نمود. هرچه ویدکس، بطعی و تدریجی حرکت می کند،اوتیکن ، بی پروا و پر انرژی به صید بازارهای جدید می پردازد. در این بررسی قصد داریم دستاورد جدید اتیکن را برای شما معرفی نماییم. محصولی که به قول خود دانمارکیها، یک دستاورد جدید محسوب می شود تا تولید.

معرفی اجمالی سمعک Oticon Opn
سمعک Oticon Opn دارای مجموعه ای از ویژگیهای بسیار کمیاب و حتی منحصر به فرد است که به برخی از آنها اشاره می کنیم:
دارای پوشش ضد آب
دارای دکمه چند قابلیتی هوشمند
ضد آب
ضد گرد و غبار
باتری قابل شارژ آپشنال
اتصال به آیفون
اتصال به اندروید(نسخه های محدود)
باندهای فرکانسی منطبق
تعویض برنامه اتوماتیک
قابلیت زوم صدای ارتقاع یافته
جهت یابی بهبود یافته صدا
اینها بعضی از قابلیتهای این هوشمند زیبا هستند. ما با صرف نظر از اصطلاحات فنی وو تخصصی، مواردی که را که مورد نیاز شما برای خرید یک سمعک خواهد بود را تقدیم توجه می کنیم.

سمعک Oticon Opn، زیبای کوچک!
سمعک Oticon Opn جدیدترین عضو خانواده اتیکن است. با استفاده از پلتفرم ولاکس ، سمعک Oticon Opn می تواند 50 برابر سریعتر از سمعکهای قبلی Oticon پردازش کند. کمپانی اتیکن تعداد کانالهای فرکانسی را به 64 افزایش داد که در نوع خود بی سابقه می باشد هم چنین سرعت پردازش محیطی را به بیش از 100 بار در یک ثانیه افزایش داد. این اعداد در خواندن و نوشت راحت می باشند اما وقتی تصور کنید که در یک ثانیه بیش از یکصد بار آنالیز انجام شود،جز پلک زدن کاری دیگری را به خاطر نمی آوریم. پس می توان گفت، سمعک Oticon Opn سریعتر از یک چشم به هم زدن، محیط شما را از جهت صداهای پیرامون تجزیه و تحلیل می کند.

چرا انتخاب ما


مشاوره و تست شنوایی رایگان سمعک

متخصصین کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک اشراق برای اشخاصی که قصد خرید سمعک را دارند مشاره و تست شنوایی رایگان در نظر می گیرد شما برای دریافت مشاوره کافیست با شماره مطب تماس حاصل فرمائید پاسخوگی سوالات شما خواهیم بود.


طرف قرارداد با بیمه ها

کلینیک سمعک اشراق طرف قرارداد با بانک سپه ، صادرات، تجارت و ...می باشد.همچنین برای بیمه شدگان کلیه بیمه ها مدارک لازم جهت اخذ تعرفه بیمه سمعک را ارائه می دهد.


ارائه خدمات در منزل و تست سمعک

این کلینیک همچنین کلیه خدمات خود را جهت رفاه حال سالمندان کم توان در منزل ارائه می دهد و همچنین برای افرادی که در انتخاب نوع سمعک تردید دارند تست سمعک به مدت یک هفته انجام می گیرد.


دوسال باطری رایگان

یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق، اهدای دوسال باطری رایگان به خریداران سمعک از این کلینیک می باشد.

سمعک چیست؟

خدمات سمعک اشراق سمعک اشراق بهترین در شرق تهران

سمعک(hearing aid) قطعه الکترنیکی کوچکی است که به فرد کم شنوا کمک می کند که صدا ها را بهتر بشنود و بتواند ارتباط بهتری با دیگران برقرار کند.

سمعک صداهایی که وارد گوش می شود را پردازش کرده و سپس صدای مناسب و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می کند.تکنولوژی سمعک به گونه ای است که علاوه بر افزایش میزان صدا باعث افزایش کیفیت صدا نیز می گردد و فرد صداها را واضح تر می شنود و همچنین صداهای مزاحم محیط را کم می کند.

انواع سمعک از نظر شکل: سمعک پشت گوشی سمعک داخل گوشی انواع سمعک از نظر تکنولوژی: آنالوگ دیجیتال هوشمند هوشمند وایرلس حالا اینجا برندهای سمعک بیاد.

ادامه مطلب

مقالات

سکته گوش!
آشنایی با افت شنوایی
چگونه عمر سمعک را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر باتری سمعک را افزایش دهیم؟
پیرگوشی
توسعه سیستم شنوایی در کودکان