روابط عمومی: 09198375085

samakeshragh@gmail.com

سراسر

تهران

شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 16 الی 20سمعک اتیکن مدل آلتا 2 پرو

سمعک اتیکن مدل  آلتا 2 پرو
نقد و بررسی سمعک آلتا 2 پرو اتیکن
هر وقت صحبت از یک سمعک فوق العاده می شود، اتیکن دانمارک هم حرفی برای گفتن دارد. اتیکن، این غول سمعک دنیا، سمعک آلتا 2 پرو را برای پرچمداری هوش مصنوعی خود معرفی نمود. صحبت از رونمایی تکنولوژی Brain Hearing است. و این یعنی تقویت صداها به شکلی که مغز شما نیاز دارد. این دستاورد جدید اتیکن از سالها تحقیق در لابراتوآر و آزمایشگاه بر روی محیطهای صوتی مختلف و رفتار مغز انسان، بدست آمده است. و اکنون این تکنولوژی پیچیده و بسیار پیشرفته با سمعک اتیکن آلتا 2 پرو در اختیار شما است.

نگاهی به تکنولوژیهای موجود
Inium Sense platform، پلتفرم اخیر اتیکن است که سمعکهای آلتا و نرا روی این زیر ساخت، سوار شده اند. نسل دوم هوش مصنوعی بکار رفته در این سمعک، آلتا 2 پرو را به جمع پرچمداران اتیکن بدل نموده است.

چرا انتخاب ما


مشاوره و تست شنوایی رایگان سمعک

متخصصین کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک اشراق برای اشخاصی که قصد خرید سمعک را دارند مشاره و تست شنوایی رایگان در نظر می گیرد شما برای دریافت مشاوره کافیست با شماره مطب تماس حاصل فرمائید پاسخوگی سوالات شما خواهیم بود.


طرف قرارداد با بیمه ها

کلینیک سمعک اشراق طرف قرارداد با بانک سپه ، صادرات، تجارت و ...می باشد.همچنین برای بیمه شدگان کلیه بیمه ها مدارک لازم جهت اخذ تعرفه بیمه سمعک را ارائه می دهد.


ارائه خدمات در منزل و تست سمعک

این کلینیک همچنین کلیه خدمات خود را جهت رفاه حال سالمندان کم توان در منزل ارائه می دهد و همچنین برای افرادی که در انتخاب نوع سمعک تردید دارند تست سمعک به مدت یک هفته انجام می گیرد.


دوسال باطری رایگان

یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق، اهدای دوسال باطری رایگان به خریداران سمعک از این کلینیک می باشد.

سمعک چیست؟

خدمات سمعک اشراق سمعک اشراق بهترین در شرق تهران

سمعک(hearing aid) قطعه الکترنیکی کوچکی است که به فرد کم شنوا کمک می کند که صدا ها را بهتر بشنود و بتواند ارتباط بهتری با دیگران برقرار کند.

سمعک صداهایی که وارد گوش می شود را پردازش کرده و سپس صدای مناسب و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می کند.تکنولوژی سمعک به گونه ای است که علاوه بر افزایش میزان صدا باعث افزایش کیفیت صدا نیز می گردد و فرد صداها را واضح تر می شنود و همچنین صداهای مزاحم محیط را کم می کند.

انواع سمعک از نظر شکل: سمعک پشت گوشی سمعک داخل گوشی انواع سمعک از نظر تکنولوژی: آنالوگ دیجیتال هوشمند هوشمند وایرلس حالا اینجا برندهای سمعک بیاد.

ادامه مطلب

مقالات

سکته گوش!
آشنایی با افت شنوایی
چگونه عمر سمعک را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر باتری سمعک را افزایش دهیم؟
پیرگوشی
توسعه سیستم شنوایی در کودکان